A Tiger Softwares munkatársakat keres

.NET/C# + React/AngularJS
full stack fejlesztő

pozícióba.

Feladatok:

  • FinTech termékünk (nemesfém és kriptovaluta kereskedelmi platform) fejlesztése ASP.NET MVC, AngularJS és React környezetben
  • Részvétel további termékeink fejlesztésében
  • Tesztelés, dokumentációk készítése

Elvárások:

  • 3-5 éves gyakorlat (mid, late-mid szint)
  • .NET 4.x, C# magas fokú ismerete
  • .NET Core/.NET 5 ismerete
  • MS SQL fejlesztői tudás
  • Valamely ORM ismerete: Entity Framework, Mindscape Lightspeed, DevExpress XPO
  • WCF, REST technológiák ismerete
  • HTML/XML/CSS tudás
  • jQuery ismerete
  • Valamely frontend framework ismerete: React, AngularJS, Angular, Vue
  • Tervezési minták ismerete
  • Visual Studio fejlesztői környezet ismerete
  • Windows Server operációs rendszerek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Alapfokú C++, Win32 API, DirectX, Javascript, Basic programozói tudás
  • Windows Forms tapasztalatok
  • Verziókövető és issue tracker rendszerek ismerete
  • Fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • Más nyelvek és platformok alapfokú ismerete

Munkavégzés helye:

Szeged

Szakmai önéletrajzzal a recruit@tigersoftwares.com címen.