A Tiger Softwares munkatársakat keres

Szoftvertesztelő

pozícióba "GINOP-5.2.4-16 gyakornoki program" keretén belül.

Feladatok:

  • Webalkalmazások tesztelése
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

A pozíció nem igényel semmilyen programozói képzettséget és tudást, azonban feltétele a logikus gondolkodás és az alábbiak:

  • Magabiztos felhasználói ismeretek: Windows, Word, Excel, Outlook
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • GINOP-5.2.4-16 gyakornoki program feltételei:
    • 25 év alatti életkor (max betöltött 24)
    • OKJ-s végzettség legyen (szinte bármilyen)
    • Felsőoktatásból nem lehet végzettség (nincs főiskolai vagy egyetemi diplomája)
    • Nem lehet aktív nappali tagozatos hallgató (passzív vagy levelező engedélyezett)

Előnyök:

  • Programozói alapismeretek
  • HTML/CSS tudás
  • Jártasság Microsoft technológiák terén
  • Verziókövető és issue tracker rendszerek ismerete
  • Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
  • Érdekes projektek
  • Fiatal csapat
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Önéletrajz elküldésével a recruit@tigersoftwares.com címen.